Tele2 turundusdirektor ja juhtkonna liige, MTÜ Tagadi Kodu juhatuse esinaine, kirglik küpsetaja ja tantsu harrastaja, kaks last.

Olen Tagadi külas, Saku Vallas elanud 21 aastat. Minu 4 aastane tütar on Kurtna Kooli lasteaia mudilane ja 22 aastane poeg alustas viimast kursust info-ja ühiskonnateaduse õppes Tartu Ülikoolis. Oma lapsepõlve veetsin Lõuna-Eestis Põlvas ja kooliaja elasin Raplas, kus elavad tänase päevani minu vanemad ja vend.

Asutasime koos külaelanikega 5 aastat tagasi MTÜ Tagadi Kodu, kus olen juhatuse esinaine. Seeläbi sai antud vorm külaelu edendamise soovile. Professionaalselt olen pikalt töötanud finantssektoris ja viimased kaks ja pool aastat telekommunikatsioonis, vastustusvaldkonnaks äri, turunduse ja kommunikatsiooni juhtimine.

Minule meeldib väga elu Tagadil! Seda eriti just toredate ja teineteist toetavate naabrite pärast. Suur eelis on, et pealinna sõitmine võtab vähem aega, kui Tallinna ühest otsast teise. Samas on siin elades tunne, et elan maal, looduse keskel, kus aega ajalt ikka näeb ümbruses silkamas metskitsi ja linnuliike märkab oluliselt rohkem kui linnakeskkonna tuvid, kajakad ja varesed. Lastele on siin väga sõbralik kasvamise paik. Kurtna kool ja lasteaed on sõbralikud laste arengu toetajad.

Kui vallavanem minuga eelmisel aastal ühendust võttis, siis olin ausalt öeldes natukene pettunud. Valla valitsemine oli selleks ajaks enamuse ajast juba kestnud ja Tagadi küla esindajaga koostöökohti otsitud ei oldud. Andsin valimisliit Väikelinn Sakule võimaluse ja olen mõnda aega olnud kaasatud nende mõttetalgutele ja tegemistesse ning need on mulle sümpaatsed. Eelkõige selle pärast, et tegemist on aktiivsete inimeste liiduga meie naabrusest, kes kõik siiralt soovivad vaid paremat oma elukoha ja kogukonna arendamisel. Ei mingit suure riigipoliitika ajamist ega põhimõtete peale surumist kohalikele elanikele. Lisaks sellele olen märganud viimastel aastatel mitmeid positiivseid arenguid: vallaametnikega suhtlemine on muutunud  meeldivamaks ja inimlikumaks, Covid-19 olukorras toetas vald lasteaia lapsevanemaid tehes kohatasu soodustuse, uuendatud sai tänavavalgustus ja lumerohkel talvel on teed olnud läbitavad.

Samas olin sel talvel pettunud, et valguskaunistused jõudsid ainult Kiisa ja Kurtna küladeni aga mitte Tagadi külasse. Samuti peab meieni jõudma kergliiklustee Kurtnasse, bussiühendus kasvõi Kiisa rongijaamaga, bussiootepaviljonid, laste mänguväljak ja korras tuletõrje veevõtukoht. 

Tagadi arengu jaoks on vajalik, et oleksime vallas arutelude ja otsuste juures esindatud, sellepärast otsustasin kandideerida omavalitsuste valimistel. Tunnen, et info lähedal olemine annab ka mulle rohkem ideid ja võimalusi algatada teemasid ja projekte külaelu edendamiseks. Tahan paremini mõista, kuidas vald töötab ja missugused võimalused on külal ja selle elanikel just endale olulistele teemadele tähelepanu tõmbamiseks. Minule ka tundub, et nii vald kui riik pakuvad võimalusi mille kohta ei jagata elanikele piisavalt informatsiooni, arusaadavas ja lihtsas keeles, ja see peab muutuma. Samuti usun, et vallaametnikud peaksid olema pigem vallakodanike õiguste kaitsjad  ja riigi võimaluste vahendajad, mitte vastupidi nagu tihtipeale tundub.