Puulaev Runbjarn: reeder ja laevamees, Tartu Ülikooli õigusteaduskonna üliõpilane, Kaitseliidu toetajaliige, Männiku küla elanik, kolm last.

Tegevus Saku vallas:
Volikogu liige
Hariduskomisjoni aseesimees
Keskkonnakomisjoni aseesimees
Saku Gümnaasiumi hoolekogu liige
Lasteaed Terake hoolekogu esimees
Männiku Küla Selts juhatuse liige
MTT fondi hindamiskomisjoni liige 2014-2017

*
Aastal 2021 on mul juba piisavalt kogemust, et mõista, kuidas omavalitsus töötab, samuti tunnen kohalike Saku valla olusid päris hästi. See on üks põhjus, miks kandideerin – olen kindel, et saan ja oskan kokku kogutud kompetentsi tööle rakendada.

Teiseks – igast külast ja kandist võiks vähemalt üks inimene olla volikogu tööringi kaasatud, otsustusprotsess ei tohi jääda ainult Saku aleviku keskseks. Mina elan Männikul, mis on täiesti unikaalne küla, mitte ainult Saku vallas, vaid ka kogu Eesti vaates. Minu eesmärk on Männiku inimeste soovid valda viia; leida lahendused siinse väiksema piirkonna probleemidele: loodushoid, liikluskorraldus, puhkevõimalused, elektrivarustus, heakord jms. Kõik see peab kokku saama tervikuks ja olema suunatud parema elu- ja looduskeskkonna tekkimisele.

Kolmandaks ja põhiliselt – see on meie enda Eesti, mida peame ja saame ise igapäevaselt hoida ja kasvatada. Kui ise ei tee, ega siis keegi teine ka tegema ei tule. Kui ikka tiivad kannavad, siis peab lendama.

Lood & arvamused
Kits rohelisel taustal 
Karjäär kodu lähedal
Kuidas toimib valimisliit Väikelinn?
Kuhu liigud Saku valla hariduselu?!
4 aastat  Saku maastikel
Müra ja Saku vald
Ökotunnel